Négy iskolánk a nyertes pályázók között

2017. 05. 05. 09:02 | HÍREK

A Baptista Szeretetszolgálat fenntartásában működő négy iskola is támogatást nyert az Erasmus + elnevezésű programban, amely a „Szakképzési tanulók és munkatársak mobilitása” alcímet viseli. 

A budapesti VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti és Üzleti Baptista Középiskola 30 tagú csoportja utazhat majd, a program neve: „A multikulturalitás megjelenése a különböző nemzetek gasztronómiájában”. A vásárosnaményi Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola 9 képviselője Finnországban gyakorolhat. A Budapesti Innovatív Gimnázium és Szakgimnázium nyertes projektjének címe: „BIG-es diákok tapasztalatszerzése a vendéglátás és az egészségügy területén Európában”. Tőlük 56 fő utazik. A kisújszállási Illéssy Sándor Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola ugyancsak 56 tanulója, illetve munkatársa kapott lehetőséget külföldi tapasztalatszerzésre, a program neve: „Triálisan vagy duálisan képezzük a jövő nemzedékét?” Remélhetően rövidesen választ találnak a kérdésre.   

 

 


ESEMÉNYNAPTÁR
KÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK

Ballagás, tanévzáró ünnepély

24.
JÚN.

Kibővített vezetőségi értekezlet

24.
JÚN.

Lemorzsolódás jelentése

24.
JÚN.

Tanévzáró ünnepély

24.
JÚN.
ESEMÉNYNAPTÁR
Az alábbi naptárban tudja kiválasztani egy adott naphoz tartozó eseményt. A hónapok között a nyilak segítségével tud lépkedni.
ÖSSZES ESEMÉNY
© 2026 BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT