Szakmai elismerés Tóth László igazgatóhelyettesnek

2026. 05. 26. 14:26 | HÍREK

Tóth László kisújszállási igazgatóhelyettes kollégánk 2026. május 22-én a Magyar Nemzeti Gasztronómia Szövetség (MNGSZ) küldöttgyűlésén Elnöki elismerő oklevelet vett át Krivács András elnöktől. Méltatásában elhangzott az Illéssy Gasztro Kupa életre hívása, a nemzetközi versenyeken – kulináris világbajnokságokon és olimpiákon – nyújtott kiemelkedő teljesítménye, hiszen teljes az éremkollekció (arany-, ezüst- és bronzérmek). Iskolánk cukrászképzése Tóth László szakismeretére lett alapozva a 2015-ös beindításkor, illetve példát mutat a fiataloknak a szakmai elhivatottságban.

Tóth László igazgatóhelyettesnek köszönjük, hogy öregbítette iskolánk és városunk hírnevét, gratulálunk a szakmai elismeréshez!

 

Toldi Attila főigazgató

ESEMÉNYNAPTÁR
KÖVETKEZŐ ESEMÉNYEK

Javító, pótló ágazati vizsgák

07.
JÚN.

Osztályozó vizsgák

08.
JÚN.

Osztályozó vizsga időszak

08.
JÚN.

Osztályozóvizsgák

08.
JÚN.

Fürkész tábor (Pitypang Óvoda)

08.
JÚN.

Osztályozó vizsga.

08.
JÚN.
ESEMÉNYNAPTÁR
Az alábbi naptárban tudja kiválasztani egy adott naphoz tartozó eseményt. A hónapok között a nyilak segítségével tud lépkedni.
ÖSSZES ESEMÉNY
© 2026 BAPTISTA SZERETETSZOLGÁLAT